O nás:

Víte, co je opravdový luxus v dnešní době? Mít něco, co nenajdete v žádném obchodě. Něco, co je absolutně unikátní a odraží vaši osobnost. Přesně taková je vlastní tvorba.

Co dělá obchůdek Fialka tak jedinečným?

  1. Ručně vyráběné produkty - Každý kus, který nabízíme, je vytvořen s láskou a pečlivostí. Není to jen obyčejný produkt. Je to kousek našeho srdce.

  2. Příběh za každým výrobkem - Za každým vyrobeným kusem stojí příběh. Příběh o inspiraci, o trpělivosti, o radosti z tvorby.

  3. Personalizace - Máme otevřené srdce pro vaše nápady. Chcete něco opravdu svého, co bude odrazem vaší duše? Jsme tu pro vás.

  4. Podpora lokálního umění - Kupujíc u nás, podporujete nejen malý obchůdek, ale i lokální umělce a tvůrce. Věříme v sílu komunity a vzájemné podpory.

Proč zrovna obchůdek Fialka?

Protože my rozumíme. Rozumíme lásce k detailu, radosti z tvorby a touze po něčem jedinečném. Ať už jste nadšený švadlena, vyšívář, malíř nebo prostě milujete krásu v každodenním životě, v Fialce najdete to, co hledáte.

Co nás odlišuje?

Náš přístup. Přistupujeme k vám jako k přátelům, ne jako k zákazníkům. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma a našli to, co opravdu hledáte nebo potřebujete.

Výzva k akci:

Pokud i vy věříte v sílu ručně vyráběných produktů, pokud toužíte po něčem, co bude opravdu vaše a pokud chcete podpořit lokální umění, sdílejte tento příspěvek. Ukažme společně, že věříme v krásu a jedinečnost toho, co vytváříme vlastníma rukama. Navštivte nás a objevte kouzlo obchůdku Fialka.

 

V případě,že jste byli spokojení můžete obchůdek dále doporučit.

Děkujeme za Váš nákup!